Vasara Tanglewood nometnē
Pēc vairāku gadu pārtraukuma šogad atkal Bērnu Vides skolai bija iespēja nosūtīt vienu jaunieti praktizēties ASV - Tanglewood vasaras nometnē. Izvēle krita uz Kasparu Bērziņu - mākslinieku, pedagogu, nometņu vadītāju. Tanglewood 4H Camp ir nometne ar neskaitāmu gadu pieredzi, tradīcijām un vadītājiem gan no ASV, gan visas pasaules.
Art_Center
Nometne atrodas Menas štatā, dabas parkā, mežā, upes krastā. Īstā vieta, lai mācītos dažādas vides gudrības, bet ne tikai - arī sadarboties, atraisīt savas radošās spējas, pārbaudīt sevi dažādos izaicinājumos.
Kaspars stāsta par saviem iespaidiem divu mēnešu garumā:

Mans pamata pienākums nometnē bija vadīt mākslas nodarbības - ik dienas, no rīta, kopā ar savu bērnu grupu izzināt un iepazīt mākslas pasauli, tās dažādos veidus un virzienu, tehnikas, paņēmienus, kā arī mācīties atraisīt savu radošumu. Kopā veidojām gan lielus kopējos gleznojumus, gan individuālus zīmējumus, gleznojumus, gan visi kopā vienu lielu, gan katrs savu kolāžu līmējām un visādi eksperimentējām. Ko tik nav iespējams apgleznot, apzīmēt vai kopā sakombinēt! Galvenais uzdevums- ļaut vaļu fantāzijai un nebaidīties darboties!

Vairāk par Kaspara iespaidiem lasiet pievienotajā failā.

Pielikumi:
Download this file (Kaspara raksts.pdf)Vasara Tanglewood nometnē613 Kb