Aizvadīts nometņu pieredzes apmaiņas vakars

2. decembra vakarā omulīgā un patīkamā atmosfērā notika nometņu pieredzes apmaiņas pasākums. Laiks ritēja vēja spārniem, jo bija piepildīts ar sarunām – idejas, domu graudi, jautājumi, atbildes un komentāri.

Kaut gan dalībnieku skaits bija salīdzinoši neliels, pasākumu piepildīja patiesa ieinteresētība un atvērtība no ikviena dalībnieka. Savās atziņās no līdzšinējās pieredzes dalījās Kaspars Bērziņš un ilggadēja nometņu vadītāja un darbiniece Dace Leja. Abus galvenos stāstītājus vieno iepriekšējā pieredze Tanglewood 4H nometnē ASV, kā arī degsme un aizrautība.

Pieredzes apmaiņas pasākuma galvenais mērķis var tikt uzskatīts par piepildītu – esam apzinājuši interesentus komandas veidošanai, lai atjaunotu Bērnu vides skolas nometņu darbību un ar cerību spārnotu skatienu veramies nākotnē!

Visas lielās idejas sākas ar mazumiņu, bet mūsu mazais sapnis ir sācis augt!

Vairāk informācijas

Kaspars Bērziņš,

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

mob. 22448413