Dabas iedvesmoti risinājumi ilgtspējīgai nākotnei

Projektā "Dabas uzņēmēji" izstrādāti mācību metodiskie materiāli par dabaszinātņu un tehnoloģiju un dizaina mācību jomu un uzņēmējspējas kompetences integrāciju, izmantojot biomimikriju ilgtspējības izaicinājumu risinājumiem.

Ilgtspējas izaicinājumi prasa jaunas pieejas un neierastus paņēmienus. Dzīvība uz Zemes ir spējusi pastāvēt un attīstīties 3,8 miljardu gadu. Daba efektīvi pārstrādā atkritumus, izmanto atjaunojamo saules enerģiju, ir noturīga pret pēkšņām izmaiņām, laika gaitā pielāgojas jauniem apstākļiem. Biomimikrija ir dizaina metode, ko izmanto dabas iedvesmotu ilgtspējīgu risinājumu radīšanai dažādās cilvēku dzīves jomās.

Projektā izstrādāti atbalsta materiāli skolēniem un skolotājiem:

Pielikumi:
Download this file (DU_info.pdf)DU_info.pdf537 Kb