GLOBE projekts
Saturs
GLOBE projekts
2018. gads
2017. gads
2016. gads
2015. gads
2014. gads
2013. gads
2012. gads
2011.gads
2010. gads
2009. gads
Projekta materiāli
Visas lapas

GLOBE programmas ietvaros skolēni sadarbībā ar zinātniekiem pēta globālas vides problēmas, veicot atmosfēras, ūdeņu, augsnes, zemsedzes pētījumus, un veido datu bāzi internetā www.globe.gov. Kopš 1999.gada projektā iesaistījušās arī Latvijas skolas.

Projektā šobrīd darbojas 31 Latvijas skolas: A.Upīša Skrīveru vidusskola, Ādažu vidusskola, Amatas pamatskola, Bauskas sākumskola, Bauskas pamatskola, Bauskas Valsts ģimnāzija, Cēsu 2. pamatskola, Daugmales pamatskola, Dundagas vidusskola, Iļģuciema vidusskola, Īslīces vidusskola, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskola, Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, Limbažu sākumskola, Limbažu novada ģimnāzija, Līvānu 1. vidusskola, Mālpils vidusskola, Mālpils internātpamatskola, Mazzalves pamatskola, Rāmuļu pamatskola, Randenes pamatskola, Rīgas Dabaszinību skola, Rūjienas vidusskola, Talsu Valsts ģimnāzija, Tukuma 2. pamatskola, Uzvaras vidusskola, Varakļānu vidusskola, Ventspils 4. vidusskola, Zemgales vidusskola, Zemītes pamatskola.

dens_ptjumi2

Projektu koordinē: GLOBE koordinācijas centrs ASV. Projektu Latvijā koordinē Bērnu Vides skola, koordinators Krišjānis Liepiņš

Projekta komanda: Projekta konsultante Inese Liepiņa, apmācību speciāliste Gunta Kalvāne

Projektu atbalsta: Projekta koordinēšanu atbalsta LR Izglītības un zinātnes ministrija. Projekta aktivitātes atbalsta ASV vēstniecība Latvijā, Vides aizsardzības fonds, pašvaldības.

Dalībvalstis: Šobrīd programmā darbojas 117 pasaules valstu skolēni un skolotāji.

Lasi par GLOBE projektu arī:

lv

images_1Twitter

GLOBE_Latvija_Facebook