Dabas uzņēmēji

"Dabas uzņēmēji" ir Eiropas Savienības Erasmus+ programmas atbalstīts projekts, kas aicina skolēnus apgūt un izmantot biomimikriju savos projektos. Tas sniedz iespēju noskaidrot, kā biomimikrija spēj risināt ilgtspējas problēmas, ar kurām Eiropa šobrīd saskaras, kā arī piedāvā biomimikrijas dizaina pielietojumu jaunu produktu izstrādē. Projekts mudina sadarboties 15 - 18 gadus vecus skolēnus visā Eiropā un veicina apziņu, ka veiksmīga pāreja uz ilgtspējīgu nākotni ir iespējama. Projektā piedalās partneri no 5 valstīm - Lielbritānijas, Vācijas, Nīderlandes, Rumānijas un Latvijas. Šobrīd projektā darbu uzsākušas pilotskolas, kas sākušas izveidoto mācību materiālu izmēģināšanu. No 2023. gada projekta iespējas varēs izmēģināt jebkura Latvijas izglītības iestāde.

Vairāk informācijas šeit.

Projekta vadītājs: Richard Dawson (UK), projekta koordinatore Latvijā: Inese Liepiņa

Projekta komanda: Krišjānis Liepiņš, Linda Zeibote

Projektu atbalsta: Erasmus+ programma

128156 Logo Erasmus   60ko