Dabas uzņēmēji

"Dabas uzņēmēji" ir Eiropas Savienības Erasmus+ programmas atbalstīts projekts, kas aicina skolēnus apgūt un izmantot biomimikriju savos projektos. Tas sniedz iespēju noskaidrot, kā biomimikrija spēj risināt ilgtspējas problēmas, ar kurām Eiropa šobrīd saskaras, kā arī piedāvā biomimikrijas dizaina pielietojumu jaunu produktu izstrādē. Projekts mudina sadarboties 15 - 18 gadus vecus skolēnus visā Eiropā un veicina apziņu, ka veiksmīga pāreja uz ilgtspējīgu nākotni ir iespējama. Projektā piedalās partneri no 5 valstīm, pirmo mācību materiālu izmēģināšanu plānots uzsākt 2021./2022. mācību gadā.

Aicinām uz sadarbību pilotskolas. Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit.

Projekta vadītājs: Richard Dawson (UK), projekta koordinatore Latvijā: Inese Liepiņa

Projekta komanda: Krišjānis Liepiņš, Linda Zeibote

Projektu atbalsta: Erasmus+ programma

128156 Logo Erasmus   60ko